wrapper

 
EC: STËRVITJE PËR REAGIMIN E PËRBASHKËT KUNDËR SULMIT ME LËNDË KIMIKE, NË 23 MAJ NË RRUGËN E RINASIT
Reagimi i Strukturave të Përgjigjes së Parë në Incidentet që shkaktohen nga lëndët kimike do të jetë qëllimi i stërvitjes që do të zhvillohet nga Drejtoria e Përgjithshme e
TËRMET NË JUG TË VENDIT, NUK KA DËME MATERIALE
Më datë 17.05.2017, ora 08:47:56, Instituti i Gjeoshkencës, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ka regjistruar një lëkundje tërmeti me magnitudë ML=4 shkalla Rihter, me koordinata 40.050 në Veri dhe 19.880
LËKUNDJE SIZMIKE NË SINJË TË BERATIT
Më datë 16.05.2017, ora 06:29:16, Instituti i Gjeoshkencës, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ka regjistruar një lëkundje tërmeti me magnitudë ML=3.6 shkalla Rihter, me koordinata 40.630 në Veri dhe 19.850
 
Hide Main content block
  • Prev
13 May 2017
   
Një zjarr ka përfshirë një sipërfaqe pyjore në Seman të qytetit Fier. Shërbimi
10 May 2017
   
Më datë 09.05.2017, ora 12:52:20, Instituti i Gjeoshkencës, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ka
09 May 2017
   
Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë ditën e hënë një apartament në katin e

      NUMRI I EMERGJENCAVE

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family