wrapper

 
RËNIA E TEMPERATURAVE, RIKTHEN RESHJET E DËBORËS NË VEND
Për shkak të uljes së temperaturave në zonën verilindore të vendit ka pasur reshje të dobëta të dëborës. Reshjet kanë qenë kryesisht në zonat malore të bashkisë Librazhd
RIKTHEHEN RESHJET E SHIUT, DËBORË MBI LARTËSINË 1300 METRA
Rikthehen reshjet e shiut në të gjithë territorin e vendit. Reshjet e shiut priten të rinisin në veriperëndim gjatë mesditës me intensitet të dobët.Në mbrëmje dhe kryesisht gjatë
ISHIN RREZIK PËR JETËN E BANORËVE, DEMONTOHEN DISA PREDHA
Një ekip i specializuar i Forcave të Armatosura ka ndërhyrë në një zonë të minuar në Kukës për evadimin e 12 predhave luftarake të kalibrave të ndryshëm, 10 copë
 
Hide Main content block
  • Prev
12 Apr 2017
   
Dy zjarre kanë përfshirë vendin ditën e djeshme. Flakët në qarkun e Shkodrës dhe
11 Apr 2017
   
Më datë 11.04.2017, ora 03:50:55, Instituti i Gjeoshkencës, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ka
11 Apr 2017
   
Në qarkun e Korçës disa punëtorë gjatë punimeve për gazsjellësin TAP,

      nr

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family