wrapper

 
 

zjarri 3

Në fshatin Rusinjë, bashkia Patos, ka rënë zjarr në një sipërfaqe me shkurre dhe ullishte. Shërbimi zjararfikës ka ndërhyrë ndërkohë në ndihmë të tyre kanë shkuar edhe një automjet zjarrfikës i kompanisë Albpetrol. Të dy grupet e zjarrfikësve kanë shuar zjarrin pas një operacioni që zgjati rreth tre orë.Si pasojë e zjarrit u dogj një sipërfaqe rreth 2 ha me shkurre, si dhe u përshkuan nga flakët rreth 50 rrënjë ullinj.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family